Hakkımızda

 www.tasavvufkitaplığı.com kitapseverlerin kitaba hızlı ve ekonomik şartlarla ulaşması için Hoşgörü Yayıncılık ve Dağıtım tarafından kuruldu.

Bu site, benzerlerinden farkı olarak tasarlanmıştır.

Okuyucu yüz binlerce kitap arasında kaybolup gitmesin diye, kategoriler ilgi alanına göre, özellikle de tarikatların adlarına göre  oluşturulmuştur.

Böylece okuyucu hep aradığı kategoride, hangi tarikat ile ilgili kitap almak istiyorsa kolaylıkla bulacak hem de ilgi duyduğu kategorilerde yapacağı incelemelerle o sahadaki tüm yayınları görebilecek, tanıyabilecektir.

Ayrıca

Bu site "TASAVVUF KİTAPLIĞI" bölümü ile İslamiyet, tasavvuf, tarikat, veliler  vb bilim dallarında her türlü eğitici öğretici bilgilere, ödev konularına, araştırmalara, makalelere ulaşabilecek, kolaylıkla indirip bu bilgilere sahip olabilecektir.

Yayıncılarımızla sizler arasında köprü olan sitemizden kitaba ulaşmak elinizde olduğu gibi, aynı zamanda yayın dünyasından en yeni haber ve bilgilere de ulaşmış olacaksınız.

Almış olduğunuz kitaplar hakkında yorumlar yapabilecek, beğendiğiniz kitapları arkadaşlarınıza tavsiye edebilecek, böylece vermiş olduğunuz bilgilerden diğer okurların da faydalanmasını sağlamış olacaksınız, sitemiz bu yorumları ayrıca ilgili yayınevine ve yazarına ulaştırmaya gayret ederek sizin görüşlerinizin en etkili şekilde yerine ulaşmasını sağlayacaktır.